Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěvní kniha

 

dsc_1356.jpg

  Černý tygr - chovatel Josef Zeman

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

vart sitter g punkten

(vart sitter g punkten, 18. 9. 2021 13:16)


When some one searches for his required thing, so he/she wants to be available that in detail, therefore that thing is maintained over here. vart sitter g punkten geti.prizsewoman.com/map6.php

Informativně

(Bohuslav Potůček, 15. 10. 2018 12:25)

Vážení přátelé, kamarádi a příznivci českého staváka. Děkuji všem členům sev.op, že se nejen zůčastnili, ale především zato, že předvedli své svěřence a to jak v září na přehlídce výletků, tak včera (říjen) na speciálce pobočky. Věřím, že obě akce splnili očekávání. Je jasné, že bychom si přáli silnější účast, ale i tak díky všem. Bohouš P.

Nový výbor

(Bohuslav Potůček, 29. 3. 2018 18:41)

Rád bych popřál novému výboru do dalších let spousty trpělivosti a síly na ty ataky, které severočeské pobočce českého staváka znepříjemňuji život již po 2 roky. A ne jen jí, ale hlavně všem členům klubu, které už to štěkání některých jokšírských teriérů opravdu nebaví! Takže za mě souhlas s novým výborem sev. op. a nastartujte kluci pobočku správným směrem aby někteří škarohlídi nepoukazovali na to, že severočeši dopadli na loňské Velké propagační výstavě českého staváka pod obraz a brali poslední flek. Pro mě propagační výstava není to samé, co speciální a tudíš si myslím, že se ani na takové akci holubi neměli hodnotit, stejně tak rozdávat ceny. Toť můj osobní pohled na věc. Díky Bohouš Potůček

Re: Nový výbor

(Zdeněk Laštovka, 5. 4. 2018 6:49)

Výstižné.

Přání

(Bohuslav Potůček, 23. 12. 2017 21:35)

Vážení přátelé, chovatelé a návštěvníci našich stránek zajímajících se chovem českého staváka. Dovolte mi abych vám opět po roce popřál krásné vánoční svátky, do nového roku 2018 jen to nejlepší. Pevné zdraví, štěstí, lásku a pohodu jak v kruhu rodinném, tak v tom chovatelském. Věřím, že i v novém roce se budeme potkávat na různých akcích, neztratíme pokoru, respekt, úctu a toleranci jednoho k druhému. A především, budeme dělat čest svému plemeni! To vše vám za členy sev. op. přeje Bohuslav Potůček - správce stránek

fotky

(Bohuslav Potůček, 22. 9. 2017 22:06)

Rád bych poděkoval př. Trpíkovi za jím dodané fotografie z akce sev. op. v Bohušovicích nad Ohří dne 17.10.2017. Bohužel pro mě jsou i letos obě akce na lovení fotek a representaci svých svěřenců na akcích sev. op. tabu díky směnám které v termínech pobočky mám. I proto jsem se omlouval. S pozdravem Bohouš P.

aktualizace

(Bohuslav Potůček, 21. 3. 2017 20:56)

Na stránkách severočeské pobočky byly aktualizovány jmenné seznamy členů sev.op. Díky za informace Sašo. Bohouš P.

Přání

(Květek, 29. 12. 2016 20:18)

Vážení přátelé chovatelé,
I já bych rád popřál ze Stochovského dvorku Všem chovatelům, do roku 2017 hodně zdraví, štěstí, spoustu chovatelských úspěchů a odchovů, co nejvíce pohody, pokud možno co nejméně zla a podvodů. Buďme k sobě přátelští a lidští, pokud to jen malinko půjde pomáhejme jeden druhému a buďme vstřícnější. Prostě tak, jak to popisuje i členský průkaz staváčkáře .-)
Květek

Přání

(Bohuslav Potůček, 28. 12. 2016 21:54)

I v tomto roce se toho ujmu a dovolím si popřát.

Vážení přátelé, chovetelé ne jen českého staváka, návštěvníci našich stránek. Snad i stránek zajímavých a ne jen zájmových. Chci vám všem poděkovat za vaší přízeň kterou jste nám projevovali „pomalu“ po celý rok 2016, ještě nějaký den chybí. Věřím, resp. chci věřit a v koutku duše si to i přeji, že i v roce 2017 nám zachováte svoji přízeň a budete nás dále podporovat či dokonce inspirovat v naší tvorbě na stránkách severočeské pobočky, tedy severočechů.
Tímto bych vám velmi rád popřál do nového roku 2017, který nás čeká, pouze a jen to nejlepší. Především pevné zdraví, to je základ jak se praví! Štěstí bez kterého v krbci nikdy nic není. Lásku bez které to nejde, když dá holubářský pánbůh, možná se to sejde. Pohodu kterou potřebujeme k tomu abychom se vraceli po každé do správného domu. Krásné odchovy a na výstavách plné ochozy.

To vám přejí chovatelé českého staváka sev.op.

Kolín a moje krátká zastávka

(Bohuslav Potůček, 12. 12. 2016 0:22)

Dne 10.12. jsem se krátce, ale přeci účastnil akce na kterou my staváčkáři čekáme celý rok. Opět jsem se vydal do Kolína v roli pozorovatele a především pro pořízení nějaké té fotečky za účelem další propagace a zdokumentování jak, že to vlastně v roce 2016 bylo? Výstava se podařila, opět bylo vidět nepřeberné množství chovaných barevných rázů a kreseb českého staváka. Z kvalitou předvedených zvířat byla i letos určitě většina zúčastněných spokojena. Vypadá to, že většina vystavených zvířat si vydobila nálepku ČESKÝ! Mrzuté je, že klub nedostal vyjímku v posuzovacím lístku a nejelo se na náš způsob o 20 pozicích. Posuzovat staváka na přednosti, doporučení a vady je holý nesmysl. Bohužel, ale nedá se to než respektovat. Chci poděkovat všem, kteří se podíleli na přípravě tak krásné výstavy. Přátelé vám patří velké díky za všechny zúčastněné, stejně tak patří velké díky i vystavujícím. Zdravím všechny a děkuji Bohouš Potůček

Oprava k plátku - předkrm. V Lysé bylo v PCH 8 kol. po 8ks, tudíš 64ks. Na tuto chybu jsem přišel zhruba 3 dny po této milné informaci, chtěl jsem to smazat a přepsat, ale je nato zde reakce a poté by to nesedělo. není to reakce na hodnocení Lysé v Kolínském katalogu!

předkrm

(Bohuslav Potůček, 21. 11. 2016 17:14)

Vážení přátelé, na podzim, máme po první větší akci (Lysá nad Labem) a zde na stránkách vám předkládám takovou menší ochutnávku, předkrm v podobě fotografií vystavených Čs. Musím sdělit, že jsem nenafotil všechny barevné rázy, které byli v Lysé prezentovány. Bohužel! Někteří holubi se velmi špatně fotili, málo světla v hale A1, no a voláči v nejmenších klecích nebyli tou pravou volbou. U červené barvy nešlo trefit dobře barvu a lesk, přesto se pár fotek podařilo, ne plnobarevných. Jako celek to ve finále dopadlo slušně a máte možnost s kouknout 95ks……….

Jinak v sekci plemenných chovů bylo vystaveno 72ks a všeobecně na 195ks českých staváků. K tomu bude blíže samostatná reportáž minimálně na našich stránkách, možná v časopise Svět holubů. To je zatím jen úvaha. Váš web master B.P.

Re: předkrm

(Zdeněk Laštovka, 22. 11. 2016 14:57)

Pěkné, díky.
Těším se na další tvoje příspěvky.

vydržte

(Bohuslav Potůček, 16. 8. 2016 12:40)

Vážení přátelé, omlouvám se, že stránky momentálně stojí na místě. Pomalu začnou výstavy, holubi přehodí svůj šat a bude zase z čeho tvořit, kde brát. Teď je to taková ta klasická okurková sezóna. Staváci jsou rozbití, není to nic moc pro focení a představování sebe samých. I tak by nebylo špatné, kdyby chovatelé, kteří mají možnost vyfotit své holuby, holubník atd.. mohli fotky zaslat na můj email. Rád vás tady představím. Je to přání, nebo výzva? Už jsem to psal kdysi, ale bez odezvy. Nevadí, zmiňuji to znovu. Přeji všem hezký zbytek léta. Bohouš P.

Čarodějnice

(Květek, 30. 4. 2016 19:19)

Přátelé chovatelé, dnešní den si pořádně zabezpečte své holoubky, neboť se blíží slet čarodějnic, tak ať o ně nepřijdete!
S pozdravem
chovu zdar
Květek

KATALOGY

(Zdeněk Laštovka, 24. 4. 2016 6:03)

Sekce se zveřejněnými katalogy z Kolínských speciálek je prima propagační nápad, díky.

Nová adresa

(Bohouslav Potůček, 1. 3. 2016 20:59)

Vážení přátelé, dnes jsem vložil do sekce odkazy, odkaz na nový počin a to východočeské pobočky. Tímto její stránky vítám na internetové síti a věřím, že budou stejně kvalitní, jako chovy východočechů.

Výroční členská schůze v Bohušovicích nad Ohří 6.3.2016

(Květek, 19. 2. 2016 18:50)

Zdravím členy severočeské pobočky čs. staváka
Mám malou prosbu pro vedení našeho klubu severočeské pobočky.
Zda by bylo možné, než se stanoví pevný termín naší výroční schůze v Bohušovicích nad Ohří, zkontaktovat základní organizace nebo jejich členy a zjistit kdy mají ve svých pobočkách výroční schůze. A to z toho důvodu, aby se nekryli 2 termíny schůzí, na kterých by se členové rádi zúčasnili. Tato akce se jistě změnit nedá, proto bych rád upozornil na další termíny, abychom naše účast na tak významných schůzích byla 100% . Tímto se z výroční schůze 6.3.2016 v Bohušovicích nad Ohří zřejmě omlouvají 3 členové. Jelikož zemřel pan Josef Malec který byl dlouholetým členem ČSCH Slaný tak musíme podpořit mateřskou organizaci a zúčastnit se ve Slaném.
S pozdravem
Chovu zdar
Květ.

Lednová Lysá nad Labem 2016

(Zdeněk Laštovka, 17. 1. 2016 6:57)

Moc hezky zpracovaná prezentace z Lysé nad Labem 2016.
Spousta krásných staváků.
To je VONO!

Díky Bohouši.

radost + přání

(Bohuslav Potůček, 31. 12. 2015 19:10)

Zdravím všechny chovatele ale i příznivce našeho českého staváka. Jsem moc rád, že se nám začínají ukazovat nový chovatelé stříbrných sedlatých ve velmi dobrém světle. Radost bych měl z toho, kdyby se povedlo dostat tento barevný ráz zase do memoriálu MKK a vytáhnout ho z memoriálu MMN (málo chovaných rázů). Zaslouží si to tato jemná ale přesto velmi líbivá barva.

Kdo jiný nežli já by měl napsat jedny s posledních řádků v tomto končícím roce, roce který byl bezesporu pro českého staváka rokem výborným, aspoň dle završení na CV Kolín 2015.

Upřímně vám všem drazí přátelé a chovatelé českého staváka přeji do Nového roku 2016 především pevné zdraví, štěstí, pohodu a spousty lásky, během roku žádné vrásky. Našemu poctivému českému stavákovi, přeji ještě více chovatelů, více zájemců a chovatele, kteří to s naším českým stavákem myslí dobře. Sám za sebe bych byl velmi rád, kdyby lidé – chovatelé neztráceli pokoru jednoho k druhému, dokázali ocenit lepšího a uměli si navzájem popřát k vítězství. Další rok to může být zase jinak. Tohle mi jaksi začíná v našem ušlechtilém koníčku chybět. Soupeřme, ale čestně a umějme utnat lepšího. Držme se přísloví. PŘEJ A BUDE TI PŘÁNO.!! Děkuji vám za vaší přízeň v roce 2015 a slibuji, že i v příštím roce 2016 se budeme jako jedna s poboček snažit přibližovat vám všem počiny z různých akcí a snad i chovy našich členů, protože si myslím, že v naší pobočce máme spousty kvalitních chovů českého staváka. Užijte si krásný zbytek večera, do půlnoci a nového roku máme necelých 5h. S přáním všeho nejlepšího Bohuslav Potůček

Vážení přátelé,

(Jarda Petrovický, 31. 12. 2015 7:30)

dolte,abych vás pochválil za ukázkově vedené stránky severočeské op ze kterých by si měli vzít příklad nejen ostatní pobočky,ale hlavně klub ČS který v tomto dosti pokulhává a dost kritiky.Do roku 2016 Vám všem přeji mnoho štěstí a zdraví a hodně ůspěchů v chovu ČS,ale i v osobním životě s pozdravem JP.


itiky.